Голопристанські маленькі переможці

Днями на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. Мета заходу – сприяння підвищенню технічної та художньої майстерності дітей молодшого шкільного віку, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти.

Повідомляє сайт Гола Пристань Сьогодні з посиланням на Голопристанську РДА.

У змаганнях взяли участь вихованці позашкільних навчальних закладів Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів, міст Каховка та Херсон.

Змагання проходили у три етапи:

І етап: у формі тестування і складається з 15 питань. Питання теоретичного заліку – відповідно до вимог щодо знань та умінь учнів, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання.

ІІ етап: виготовлення моделі транспортної техніки за схемою, розгортками та малюнком загального вигляду. Завдання передбачало виконання креслення однієї з деталей моделі самими учасниками.

ІІІ етап: кожен учасник представляв експонат створений за власним задумом з геометричних тіл, які він сам виготовив.

Учасники змагань відвідали Херсонську обласну бібліотеку для дітей ім. Дніпрової Чайки, де побачили ігрову зону з XboyOne+ Kinekt, грали в ігри та слухали цікаві розповіді бібліотекарів.

Вихованці гуртка початкового технічного моделювання (керівник гуртка Вовк Юрій Іванович) в особистому заліку посіли І та ІІ місця – це Афтеній Ігор та Плахотніченко Микола.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)