В Іванівці створено дитячий будинок сімейного типу

За останні роки у нашій країні влада стала значно більше приділяти уваги соціальній сфері, зокрема, влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання.

Повідомляє сайт Іванівка Сьогодні з посиланням на Іванівську РДА.

Те, що діти сиротіють при живих батьках, є найжахливішим явищем у сучасному суспільстві.

Якщо діти стали сиротами, або позбавленими батьківського піклування, в Україні визначено пріоритетними такі форми виховання: усиновлення, встановлення опіки (піклування), влаштування до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

І, напевно, кожна така дитина чекає, що одного прекрасного дня прийде подружжя – добрі, лагідні, чуйні люди, які заберуть її у свою сім’ю.

У червні 2017 року створено дитячий будинок сімейного типу на базі прийомної сім’ї Німовець Олени Василівни та Сергія Леонідовича, до якого влаштовано на виховання та спільне проживання ще чотирьох дітей: Іллю, Ульяну, Альбіну та Захара.

Доля цих дітей також була нелегкою. Двоє діток виховувались у дитячому Будинку інтернатного типу у м. Каховка.

На даний час триває процес адаптації дітей у новій сім’ї. Сподіваємося, що життєвий досвід, щире прагнення батьків-вихователів створити дітям належні умови для повноцінного навчання та розвитку, допоможуть Олені та Сергію підібрати необхідні слова, знайти стежку до дитячих сердець та розтопити зневіру та гіркоту розчарувань.

Сьогодні у нашому районі вже функціонує 3 прийомні сім’ї та 5 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)