Як проходила екологічно-просвітницька година «У єднанні з живою природою»

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, для студентів «Інституту третього віку», бібліотекар комунального закладу «Іванівська районна бібліотека» С.Редько, спільно з інструктором з трудової адаптації Іванівського територіального центру соціального обслуговування Л.Новак, провели екологічно-просвітницьку годину «У єднанні з живою природою».

Повідомляє сайт ІВАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Іванівської районної державної адміністрації.

Під гарну, заспокійливу музику набувати знань про навколишнє середовище та поєднувати їх з практичними заняттями це самий змістовний і корисний, для будь – якого віку, відпочинок на свіжому повітрі. Саме так і була спланована екологічно – просвітницька година.

Інформацію про користь щоденних прогулянок, у паркових зонах, поєднали з інтелектуальною грою для тренування уваги та пам’яті.

Студенти обговорювали цілющі властивості магнітного поля Землі, користь ходіння босоніж, цікаві факти про воду та правила вживання її у цілях оздоровлення. Дізналися багато цікавої інформації про природний абсорбент – глину. Мали змогу проявити свої творчі здібності та випробували себе у ролі гончара.

Єднання з природою, розуміння її «потреб» і щире бажання піклуватися про неї завжди приносить користь людині.

По домівках розходилися веселими та сповненими сил на щоденні звершення.

Джерело:  ІВАНІВКА СЬОГОДНІ