Заступник голови району здійснив виїзний прийом у с.Тарасівку

30 травня 2017 року за дорученням голови районної державної адміністрації та відповідно до графіку прийому громадян за місцем їх проживання  перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко разом з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації здійснив виїзний прийом у с. Тарасівку.

Повідомляє сайт СКАДОВСЬК СЬОГОДНІ  посилаючись на сайт Скадовського району.

Прийом громадян проходив у кабінеті сільського голови, який знаходиться у сільській раді, де зібралися члени громади, члени виконкому та працівники установ соціальної сфери.

На   початку   прийому  Сергій Павленко  підняв питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад та наголосив, що такі об’єднання покликані сформувати спроможні самодостатні територіальні громади, які володітимуть відповідними матеріальними фінансовими ресурсами, територією та об’єктами соціальної інфраструктури, необхідними для ефективного виконання покладених на  органи місцевого самоврядування завдань та функцій. З цього приводу голова сільської ради Зоя Миколаївна повідомила, що тарасівська громада бажає бути окремою громадою, але водночас не проти  об’єднання в рамках єдиної громади з с. Приморське- Антонівка-Скадовськ.  Першим заступником голови  районної державної адміністрації із зазначеного питання було запропоновано додатково зібрати  спільне засідання сесії сільської ради та збори громадян, запросити керівництво районної державної адміністрації та фахівців, з метою надання більш детальної інформації населенню про позитивні сторони таких об’єднань та для спільного обговорення цього питання.

У ході бесіди Зоя Миколаївна розповіла про співпрацю сільської ради з ТОВ «Івашківський Інкубатор» (директор – Дмитро Безуглий), який  надає спонсорську допомогу сільській раді, зокрема, було придбано електричну плиту  у дитячий садок та тенісний стіл для школи.

Під час прийому було розглянуто письмові звернення, які подали жителі с.Тарасівка, зокрема: ремонту дороги,  надання додаткового автобусу від  с. Дарівка до м. Скадовськ, заборону продажу саморобних горілчаних виробів, про виділення пасовищ для корів у          с. Тарасівка та с. Українка,   заміни дверей у дитячому садку, ремонту спортзалу у школі та придбання комп’ютерів  у комп’ютерні класи.

На всі звернення громадяни отримали детальні та  ґрунтовні роз’яснення першого заступника голови районної державної адміністрації.  Ознайомившись з перших уст з негараздами місцевої громади і зробивши чимало нотаток, Сергій Павленко взяв на власний контроль найболючіші питання і пообіцяв сільському голові та Тарасівській громаді в міру можливості допомогти у їх вирішенні.

По завершенню прийому перший заступник голови районної державної адміністрації подякував Тарасівській сільській раді за злагоджену співпрацю з районною державною адміністрацією та зазначив: «Коли бачиш відгук, відчуваєш зворотний зв’язок і довіру, з’являється неабияка енергія та натхнення ще наполегливіше працювати на благо громади району», – поділився враженнями від спілкування з тарасівцями Сергій Павленко.

Джерело: СКАДОВСЬК СЬОГОДНІ